Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

€ od 10,22 + dieta

Murarz-Tynkarz do pracy w Niemczech od zaraz przy dociepleniach (Stuttgart)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 21 maja 2013 00:35

Dla firmy ze Stuttgart’u szukamy od zaraz murarzy-tynkarzy do pracy w Niemczech na budowie przy dociepleniach – stanowisko dociepleniowiec z komunikatywną znajomością języka.

Miejsce pracy: Stuttgart, Niemcy
Wynagrodzenie: od 10,22 euro brutto za godzinę + dieta w wysokości 4,5-5 euro za godzinę netto

Opis stanowiska:
Do zadań dociepleniowca należeć będzie montaż systemów słonecznych. Ponadto w zakres obowiązków będzie wchodził montaż izolacji fasadowych – klejenie i mocowanie. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna również za zbrojenie – obrzucenie i tynkowanie. W zakres tynkowania będą potrzebne umiejętności tynkowania maszynowego g4, g5, tynki gipsowe oraz szlachetne.

Wymagania:
– Umiejętność wykonywania prac wchodzących w zakres obowiązków wymienionych powyżej
– Dokumenty potwierdzające wykształcenie lub doświadczenie zawodowe (będą atutem)
– Proponujemy wyższe stawki dla pracowników z dyplomem mistrzowskim
– Komunikatywna Znajomość języka niemieckiego
– CV tylko w języku niemieckim – w języku polskim nie będzie rozpatrywane

Oferujemy:
– Zatrudnienie na niemieckich warunkach – umowa o pracę w języku polskim i niemieckim przesłana przed wyjazdem.
– Wynagrodzenie według stawki BZA-DGB
– Organizacja zakwaterowania – cena za noc od 10-20 Euro – jeżeli koszty zostaną przekroczone firma wyrównuje je w swoim zakresie!
– Możliwość pobrania zaliczki w wysokości 150 Euro po przepracowaniu dwóch pierwszych tygodni.
– Możliwa dieta w wysokości od. 4, 50 Euro za godzinę netto do 5 Euro

Kandydatów potrafiących odnaleźć się w podanych branżach/zakresach prac prosimy o skompletowanie dokumentów i przesłanie ich na adres mailowy: biuro@polwork.pl z dopiskiem „Dociepleniowiec” skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 532519ab9a5a768f

ilość wszystkich wyświetleń: 1921, dzisiaj: 1

Linki sponsorowane

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.