€ 1600 euro brutto miesięcznie

Niemcy praca fizyczna od zaraz na magazynie z obuwiem bez znajomości języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dusseldorf
  • Opublikowany: 28 września 2016 16:18

Od zaraz hurtownia obuwia z Düsseldorfu szuka osób do zbierania i realizacji zamówień internetowych. Fizyczna praca w Niemczech dla osób bez znajomości języka na magazynie z butami, zapewnione bezpłatne zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik magazynu

Lokalizacja: Düsseldorf

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1600 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie firmy sprzedającej obuwie sportowe przez internet
  • zadaniem pracownika jest zbieranie zamówień, ich realizacja oraz przygotowywanie towarów do wysyłki do klienta
  • osoba zatrudniona dba o wprowadzanie aktualnych stanów magazynowych do komputera

Wymagania:

  • podstawy obsługi komputera
  • dobra organizacja
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • dokładność i spostrzegawczość
  • uczciwość i pracowitość

Oferujemy:

  • wysoką pensję
  • bezpłatne mieszkanie
  • dla najwydajniejszych pracowników możliwość przedłużenia współpracy
  • pracę od zaraz do końca roku
  • zatrudnienie w młodej grupie

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o wysyłanie aplikacji na adres: Leiharbeiter@solution4u.com z podaniem nr. ref.: magazyn-obuwniczy/10/16. Prosimy o zamieszczenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-obuwiem-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 13157ebd7d965fd2