€ 10,84 euro/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech produkcja batonów dla par bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 8 lipca 2018 04:58

Dostępna od zaraz atrakcyjna praca w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka. Oferta zatrudnienia w fabryce z Hamburga dla par na produkcji batonów czekoladowych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 10,84 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 4

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie czynności pomocniczych na produkcji batonów czekoladowych
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się obsługą maszyn, odmierzaniem składników, kontrolowaniem jakości oraz pakowaniem

Wymagania:

  • szybkie uczenie się
  • pracowitość i zaangażowanie
  • samodyscyplina
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • ważna książeczka sanepidu
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • zamieszkanie na miejscu w 2-osobowych pokojach z dostępem do kuchni i łazienki
  • szkolenia dla pracowników
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych
  • pracę w Niemczech od zaraz

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem „produkcja batonów czekoladowych, Hamburg 07/18”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-niemcy-praca-od-zaraz-na-produkcji-batonow-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 4085b407e27e4658