€ od 8,50 Euro brutto

Niemcy praca na magazynie operator wózka widłowego rózne lokalizacje

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 4 stycznia 2014 16:47

Poszukujemy pracowników fizycznych na stanowisko magazynier-operator wózka widłowego. Praca w Niemczech na magazynach z różnych miast przy pakowaniu, komisjonowaniu i innych pracach magazynowych.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Miejsca pracy:

  • Wormacja
  • Monachium
  • Frankfurt
  • Freiburg
  • Kobalencja
  • Moguncja

Wynagrodzenie: od 8,50 Euro brutto godzina plus premie

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiadał za wykonywanie prac magazynowych
  • Do zadań należeć będzie rozmieszczanie produktów na magazynie, wykładanie towaru na półki, pakowanie, zbieranie zamówień.
  • Pracownik odpowiedzialny będzie za komisjonowanie, utrzymanie porządku na magazynie.
  • Obowiązkiem pracownika będzie prowadzenie ewidencji towarów, proste prace administracyjne, obsługiwanie wózka widłowego.

Oczekiwania:

  • obowiązkowo: dobra znajomość języka niemieckiego
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie i posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • Chęć do nauki i szybkość przyswajania wiedzy
  • sumienność, odpowiedzialność, punktualność
  • bezkonfliktowość i zdolność pracy w grupie
  • dokładność, fachowość
  • gotowość do podjęcia pracy w trybie zmianowym

Oferta:

  • umowa o pracę
  • zapewnione ubezpieczenie
  • Do wynagrodzenia przysługują premie: 1. świąteczna, 2. wakacyjna, 3. uzależniona od wyników pracy
  • Praca w dwuzmianowym systemie
  • pracodawca zapewnia szkolenie na operatora wózka widłowego
  • wsparcie polskojęzycznego pracownika
  • zamieszkanie zapewnione- na koszt pracownika
  • zapewniony 24 dniowy urlop
  • praca odbywa się od poniedziałku do piątku, czasem w soboty

Aplikacja
Poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 73852c8243d3929e