€ 6,40 euro brutto/h

Zbiory truskawek dam sezonową pracę w Niemczech bez języka dla par 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Krefeld
  • Opublikowany: 8 stycznia 2015 02:08

Szukamy osób do sezonowej pracy w Niemczech 2015 na plantacji z Krefeld przy zbiorach truskawek bez znajomości języka i doświadczenia. Oferta dla par i grup.

Stanowisko: Zbieracz truskawek

Liczba godzin pracy: 6-8

Lokalizacja: Krefeld

Zarobki: 6,40 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Praca na plantacji truskawek przy zbiorach polowych otwartych i tunelowych.
  • Pracownik odpowiedzialny będzie za zbiór truskawek, może jednak zostać pracownikowi zlecona praca przy zbiorach jagód.
  • Pracownik zrywa owoce, odrzuca spleśniałe a resztę pakuje.

Oczekiwania:

  • zręczność, ostrożność
  • umiejętne obchodzenie się z owocami tak aby ich nie uszkodzić
  • preferowane osoby z doświadczeniem
  • mile widziana możliwość przyjechania swoim samochodem
  • zabranie ze sobą odzieży na różne warianty pogodowe – zarówno na ukrop (głównie coś by chronić głowę przed słońcem) jak i deszcz (płaszcz i buty przeciwsłoneczne)

Oferujemy:

  • uczciwe zarobki
  • zatrudnienie na plantacji z możliwością zamieszkania i wykupienia posiłków
  • zamieszkanie w domku robotniczym za 3,50 euro/24h
  • zorganizowana możliwość wykupienia opcji pełnego wyżywienia za 3,50 euro dziennie
  • zatrudnienie dla par, grup
  • zapewniona duża liczba miejsc pracy

Aplikacja:
Zgłoszenia aplikacyjne prosimy przesłać na adres: info@benrader-obsthof.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorach-truskawek-2015-w-krefeld/

ID ogłoszenia: 82454adc1b0c35e4

4 komentarze na “Zbiory truskawek dam sezonową pracę w Niemczech bez języka dla par 2015”

  1. Ewelina i Szymon na 9 stycznia 2015 @ 15:49

    Witam jestesmy zaitereseowani ta praca i posiadamy wlasny samochod.
    Od kiedy bylaby mozliwosc zaczecia pracy?
    Prosze o kontakt. +48 883 944 666

  2. Ktarzyna na 6 lutego 2015 @ 17:15

    jestem bardzo zainteresowan ta ofertą pracy mam 24 lata jestem osobą bez nałogów, sprawną fizycznie gotowa do pracy od zaraz! posiadam duże doswiadczenie przy zbiorach takichjak malint truskawki jagodybardzo proszę o kontakt 721899203

  3. Witam mam 17 lat we wrześniu koncze 18 i chciałbym sie dowiedzieć czy w moim wieku mozna pracować za granica . Od 6 lat jezdze do pracy sezonowej w truskawki ale wszędzie robiłem na akord do tego sądziłem oraz scililem , wiec jestem obeznany 😉 Czekam na kontakt i pozdrawiam
    661845357