€ do uzgodnienia

Niemcy praca na magazynie Ferch od zaraz pakowanie butelek z napojami

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 14 stycznia 2014 23:37

Magazyn z Ferch zatrudni pracowników fizycznych od zaraz. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla mężczyzn na magazynie przy pakowaniu butelek z napojami, paletowanie i foliowanie.

EuropaJOB- numerze rejestru 8455

Stanowisko: Pracownik magazynowy z językiem niemieckim

Lokalizacja: Ferch, Niemcy

Wynagrodzenie: obliczane na akord

Termin: praca dostępna od zaraz

Praca dla mężczyzn

Obowiązki:

  • Praca polegać będzie na odpowiednim układaniu butelek z napojami i pakowanie ich.
  • Do zadań należeć będzie foliowanie oraz przygotowywanie palet,

Oczekujemy:

  • wymagamy znajomości komunikatywnej języka niemieckiego- jedna osoba na grupę
  • oczekujemy posiadania przynajmniej jednego auta na zespół
  • zdolności  technicznej i manualnej
  • oczekujemy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • sumienność, uczciwość, rzetelność
  • poszukujemy doświadczonych i odpowiedzialnych pracowników
  • gotowość do zamieszkania w hotelu zaproponowanym przez Agencję

Oferta:

  • umowa z Polską firmą
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • zapewnione ubezpieczenie w Polsce i Niemczech
  • w zakładzie obowiązuje trójzmianowy system pracy
  • płatne zamieszkanie zapewnione
  • każdy pracownik przed podjęciem zatrudnienia ma zapewnione szkolenie przygotowujące do podjęcia pracy

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: info@europajob.pl z dopiskiem “pakowanie butelek_FERCH” w tytule wiadomości.
W CV proszę umieścić następującą klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 35552d3deba32457