€ akordowe

Pracownik magazynowy praca Niemcy (Löhne) dla grup

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Loehne
  • Opublikowany: 30 sierpnia 2013 22:28

Magazyn z Löhne z Niemiec poszukuje osób pracowników magazynowych. Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla grup na magazynie na produkcji przy pakowaniu butelek.

EuropaJOB, agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455

Stanowisko: Pracownik magazynowy przy pakowaniu butelek
Miasto: Löhne

Zadania: Do zadań pracowników należeć będzie układanie i pakowanie butelek. Układanie produktów na paletach i pakowanie, foliowanie i zabezpieczanie towarów. Praca odbywa się w systemie na akord

Wymagania:

  • do pracy na tym stanowisku preferujemy mężczyzn
  • najlepiej poszukujemy grup
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym- wystarczy jedna osoba na grupę
  • posiadanie auta- również jeden na grupę
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • pracowitość i odpowiedzialność
  • rzetelne wykonywanie obowiązków
  • motywacja do pracy

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
  • praca odbywa się w systemie 3 zmianowym
  • zakwaterowanie w hotelu płatne
  • zatrudnienie przez Polską firmę
  • zapewniamy pracownikom ubezpieczenie zarówno na terenie Polski jak i Niemiec
  • ewentualne szkolenia- np. wprowadzające- przygotowujące do podjęcia pracy.

Aplikacja

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: info@europajob.pl z dopiskiem “pakowanie butelek_Löhne” w tytule wiadomości

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 57521f09cdc1e56