€ 0

Niemcy praca – Monter ścianek działowych regipsy od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 11 października 2013 23:23

Agencja pracy za granicą dla klienta z Niemiec zatrudni od zaraz montera ścianek działowych do pracy w Niemczech przy regipsach, montażu płyt. Oczekiwana komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Dla niemieckiego kontrahenta, wiodącej firmy z branży budowlanej rekrutujemy obecnie wykwalifikowanych pracowników na stanowisko montera ścianek działowych. Oferowane przez nas zatrudnienie jest legalne, nasze usługi dla kandydatów są bezpłatne. Aktualnie poszukujemy kandydatów szukających pracy za granicą, chcących pogłębiać dotychczas zdobyte doświadczenie w branży budowlanej.

Zakres obowiązków:
– montaż ścianek działowych

Wymagania:
– Preferowane wykształcenie kierunkowe: ślusarz, budowlaniec
– Doświadczenie przy montażu ścianek działowych z drewna oraz tworzywa sztucznego
– Umiejętność czytania rysunku technicznego
– Komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Natychmiastowe zatrudnienie
– Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
– Niemieckie świadczenia socjalne
– Stałą umowę o pracę
– Możliwości rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 664 117 908 lub o przesyłanie następujących dokumentów aplikacyjnych: CV ze zdjęciem drogą elektroniczną na adres: bau@holbern.pl z dopiskiem nr ref: MSD/10/2013
Więcej ofert pracy na www.holbern.de
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

ID ogłoszenia: 42352551ddc4db13