€ nie podano

Niemcy praca – Mechanicy samochodów ciężarowych w Deutschlandweit

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Deutschlandweit
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2013 19:06

Oferta pracy w Niemczech dla mechaników samochodów ciężarowych na terenie Deutschlandweit.  Oferta aktualna – wymagana znajomość języka niemieckiego.

Agencja Pracy Polonica wpisana do krajowego rejestru agencji pośrednictwa pracy pod numerem 7442 poszukuje dla stabilnego kontrahenta z terenu Holandii pracowników na stanowisko:

– mechanik samochodów ciężarowych

Zadania:
– naprawa, konserwacja samochodów ciężarowych

Oferujemy:

– Legalna umowa o pracę z firmą Holenderską na czas nieokreślony,
– Stała opieka polskojęzycznego konsultanta,
– Atrakcyjne wynagrodzenie ( ok. 2000 Euro netto na miesiąc),
– Tygodniowe rozliczanie wynagrodzenia,
– Rzetelne prowadzenie dokumentacji pracowniczych,
– Pakiet ubezpieczeniowy,
– zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę,

Wymagania:

– komunikatywna/ dobra znajomość języka niemieckiego,
– Kilkuletnie doświadczenie w pracy na wyżej wymienionym stanowisku,
– Wykształcenie kierunkowe,
– Dyspozycyjność do wyjazdu w ciągu tygodnia,
– Sumienność oraz staranność w wykonywaniu prac,
– mile widziane prawo jazdy kat. B oraz samochód.
– świadectwa ukończenia szkoły o profilu mechanicznym,
– samodzielność na stanowisku pracy,
– Mile widziany numer Sofi,

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV na adres mailowy: praca@agencjapracy-polonica.pl lub kontakt telefoniczny z naszym biurem.
W Cv prosimy o zawarcie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.
W tytule wiadomości proszę wpisać „Mechanik samochodów ciężarowych”.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 6925200e4545c17f