€ 5000 – 7000 zł netto

Niemcy praca kierowca międzynarodowy C+E bez języka niemieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2013 23:12

Firma z branży transportowej poszukuje osób na stanowisko międzynarodowych kierowców C+E. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego z rocznym doświadczeniem.

Stanowisko: Kierowca międzynarodowy C+E
Pensja: 5000 – 7000 zł netto

Zadania:  Trasy przejazdów po Europie zachodniej, każdy kierowca ma wyznaczone auto, transport w pojedynczych obsadach
Wymagania:

  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na tym stanowisku
  • posiadanie karty kierowcy
  • przeprowadzone badania psychologiczne
  • zaświadczenie o odbytym kursie na przewóz rzeczy

Oferujemy:

  • pracę w systemie 3/1
  • Chcąc podnosić kwalifikacje dla naszych pracowników przygotowaliśmy pakiety szkoleń.
  • terminowe wypłacanie pensji

UWAGA: Od kandydatów nie wymagamy znajomości języków.

Aplikacja:

Więcej informacji pod nr tel. (71) 70 72 485
Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o przesłanie CV ze zdjęciem
na adres: praca@holbern.pl wpisując w tytule: KMD/07/2013
Certyfikat nr 7674 Krajowego Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia

ID ogłoszenia: 457521721703b7fd