€ od 1700

Kierowca międzynarodowy C+E Niemcy praca Magdeburg – Wywrotka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Opublikowany: 4 października 2013 22:33

Agencja Holbern poszukuje kierowcy wywrotki z kategorią C+E  do pracy w Niemczech przy przewozie materiałów sypkich. Zatrudnienie w okolicy Magdeburga dla kierowcy z minimum podstawową znajomością języka.

HOLBERN – sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu zajmuje się rekrutacją kierowców międzynarodowych C+E. Naszym kandydatom oferujemy oferty pracy w Niemczech z bezpośrednim zatrudnieniem u niemieckiego pracodawcy. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca CE –Niemcy- wywrotka – 1800 euro + diety

Kierowca międzynarodowy / Niemcy / Wywrotka / od 1700 €
Okolice Magdeburga

Opis stanowiska:
– przewóz materiałów sypkich
– system pracy 3/1 lub 4/1
– transport międzynarodowy

Wymagamy:
– podstawowej znajomości j. niemieckiego
– minimum rocznego doświadczenia w transporcie międzynarodowym
– karty kierowcy
– prawa jazdy C+E

Oferujemy:
– wynagrodzenie składające się z podstawy + diety
– niemiecką umowę o pracę
– niemieckie świadczenia socjalne

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 604 242 084 lub o przesyłanie następujących dokumentów aplikacyjnych: CV ze zdjęciem , drogą elektroniczną na adres: praca@holbern.pl z dopiskiem nr ref: KM/W/2013

ID ogłoszenia: 736524e9bafaa5f1