€ 10EUR/h brutto + diety

Niemcy praca dla Malarza przy wykończeniach, szpachlowanie, tapetowanie Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 26 lipca 2013 00:24

Praca w Niemczech dla malarza w budownictwie przy wykończeniach, remontach, tapetowaniu, malowaniu, szpachlowaniu. Stuttgart oferta dla malarza budowlańca z doświadczeniem oraz komunikatywnym językiem

Zakres obowiązków:
– wykończenia wewnętrzne (malowanie, szpachlowanie, tapetowanie itp.)

Wymagania:
– doświadczenie
– komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Oferujemy:
– wynagrodzenie w wys. 10EUR/h brutto + diety (pon. – czw. 40EUR, pt. 12EUR)
– pomoc w znalezieniu zakwaterowania
– opiekę polskojęzycznego dysponenta

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na adres: praca@globalforce.pl

Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

GlobalForce Services jest międzynarodową agencją rekrutacyjną z długoletnim doświadczeniem. Obecnie dla jednego ze swoich klientów – niemieckiej agencji pracy, poszukuje malarza.

ID ogłoszenia: 58851f12afeddd59