€ do negocjacji

Niemcy praca jako Elektryk w Bawarii przy montażu instalacji 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Opublikowany: 25 maja 2014 19:22

Biuro zatrudnienia dla klientów z Bawarii poszukuje Polaków gotowych do podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku elektryka przy montażu oraz konserwacji instalacji elektrycznych.

GlobalForce Services jest międzynarodową agencję rekrutacyjną z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie, dla naszego klienta, niemieckiej agencji pracy tymczasowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Bawaria, Niemcy

Zakres obowiązków:
• Prace montażowo-konserwatorskie, np. układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, ogrzewanie elektryczne, montaż gniazd wtykowych, włączniki, przełączniki elektryczne).
• Praca z szafami sterowniczymi

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Własny samochód
• Aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu

Oferta:
• Stabilna umowa na warunkach niemieckich ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi
• Potrzebne ubranie robocze i narzędzia zapewnione przez pracodawcę
• Opieka polskojęzycznego dysponenta

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca@globalforce.pl

Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 203537f5d250b262