€ 1200 euro netto

Niemcy praca sezonowa dla kobiet w gospodarstwie rolnym 2014 Wilhelmshafen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wilhelmshafen
  • Opublikowany: 27 grudnia 2013 20:05

Gospodarstwo rolnicze z Wilhelmshafen poszukuje kobiet od stycznia 2014. Sezonowa praca w Niemczech przy zwierzętach hodowlanych i pomocy w gospodarstwie- sprzątaniu i gotowaniu.

Stanowisko: Pracownik w gospodarstwie

Wynagrodzenie: 1200 Euro netto

Termin: praca rozpoczyna się 20.01.2014

Miejsce pracy: Wilhelmshafen

Zadania:

  • Praca przy zwierzętach hodowlanych, głównie przy bydle mlecznym.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za obsługę dojarki mechanicznej.
  • Do zadań pracownika będzie należało sprzątanie, gotowanie, prasowanie.

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka
  • doświadczenie w podobnej pracy- koniecznie przy chowie bydła

Oferta:

  • pełne wyżywienie oraz zakwaterowanie w gospodarstwie
  • pracę na przejrzystych warunkach zatrudnienia
  • Praca 55h w tygodniu
  • wolny weekend co 14 dni
  • szkolenie przed podjęciem pracy

Aplikacja:
Zainteresowane panie prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na poniższy adres:
pv.herbermann@osnanet.de

źródło: http://www.praca-za-granica.pl/o-356547.php

ID ogłoszenia: 59252bd56e65d8b9