€ 2300 - 3800 brutto/mc

Niemcy praca dla kierowcy kat.B bez języka Uber od zaraz w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 13 października 2022 18:25

Dla kierowcy kat.B aktualna od zaraz praca w Niemczech. Zatrudnienie w Berlinie bez języka przy przewozie osób z aplikacją Uber. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2300 – 3800 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 20.

Zadania na stanowisku:

  • praca dla kierowcy kat. B;
  • zadaniem będzie przewożenie osób z aplikacją Uber.

Wymagania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • brak uzależnień;
  • mile widziane zgłoszenia od osób, które już są w Berlinie;
  • dbanie o powierzony samochód;
  • mała liczba punktów karnych;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • pełna samodzielność;
  • wyrobienie licencji P-schein.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc;
  • płatny urlop wypoczynkowy;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na okres próbny;
  • do dyspozycji samochód służbowy wraz z kartą paliwową oraz telefonem komórkowym w godzinach pracy;
  • elastyczny grafik.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV w języku polskim i niemieckim z aktualnym zdjęciem można wysyłać na adres e-mail:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Przewóz osób-Berlin/Uber, imię i nazwisko”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-kierowca-kat-b-od-zaraz-w-uberze-berlin/

ID ogłoszenia: 97063484607ecea2