€ 11 - 14 za m2

Od zaraz dam pracę w Niemczech na budowie płytkarz-glazurnik bez języka Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 18 lutego 2020 18:40

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie jako płytkarz-glazurnik. Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: płytkarz/glazurnik na budowie.

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem.

Wynagrodzenie: 11 – 14  Eur za m2.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla płytkarzy/glazurników przy wykańczaniu dużej powierzchni komercyjnej – piekarni;
  • wykonywanie podłóg, ścian, a także fugowanie i układanie na prostej powierzchni.

Wymagania:

  • własne narzędzia;
  • samozatrudnienie;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • dokładne wykonywanie swoich zadań;
  • pracowitość;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wynagrodzenie płacone raz na dwa tygodnie;
  • możliwość zorganizowania odpłatnego zakwaterowania w cenie 16 Eur za noc;
  • solidnego i sprawdzonego pracodawcę;
  • legalne zatrudnienie.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy na budowie we Frankfurcie nad Menem, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: +48 723 700 363 albo +49 163 436 18 74.

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-na-budowie-plytkarz-glazurnik-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 7435e4c169eeef66