€ 1400 euro brutto miesięcznie

Niemcy praca bez znajomości języka dla kierowcy/kuriera w Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 20 lipca 2014 23:33

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na stanowisku kuriera bez znajomości języka niemieckiego. Oferta przy rozwożeniu przesyłek w Monachium dla kierowców kat.B.

Stanowisko: Kurier

Miejsce pracy: Monachium

Zarobki: 1400 euro brutto miesięcznie

Liczba wakatów: 3

Obowiązki:

  • Pracownik codziennie z rana będzie musiał posegregować sobie swoje przesyłki na magazynie, załadować je na samochód i rozwieźć po klientach.
  • Pracownik będzie miał przydzielony własny rewir do rozwożenia i przyjmowania przesyłek
  • Do zadań należeć będzie pomoc przy wnoszeniu paczek dla klientów.
  • Obowiązkiem będzie zbieranie podpisanych potwierdzeń odbioru

Oczekiwania:

  • 3 letnie posiadanie prawa jazdy
  • dobra orientacja w terenie
  • zdolność obsługi nawigacji
  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy
  • mile widziana nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferta:

  • zatrudnienie początkowo na 2 tygodnie próbne, jeżeli kandydat się sprawdzi to zostanie podpisana umowa na stałe
  • pracodawca zapewnia płatne zamieszkanie
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego

Aplikacja:
Prosimy o kontakt za pomocą poczty e-mail.
Zgłoszenie z CV, zatytułowane: Kurier Monachium” należy przesłać na adres: neuearbeit@berlin.com

źródło: praca-niemcy4u.pl

ID ogłoszenia: 79953c8efbe13d60

3 komentarze na “Niemcy praca bez znajomości języka dla kierowcy/kuriera w Monachium”

  1. irokez152 na 22 lipca 2014 @ 10:35

    dzien dobry nazywam sie przemyslaw perelkowicz i jestem zainteresowany panstwa oferta prosil bym o kontakt z panstwem to moj nr 015143447481

  2. Witam,
    Bardzo chetnie podejme prace u Państwa w firmie.
    Moj adres e-mail smif87@o2.pl prosze o kontak, wowczas przesle swoje cv.
    Dziekuje

  3. Geboren:09.02.1966.Doświadczenie i sumienność. Pracowałem w Niemczech w latach 1992-2001 .Podam adresy by potwierdzić moją sumienność i oddanie pracy. Tel. 0048-662006897.