€ do ustalenia

Fizyczna praca Niemcy przy sprzątaniu Drezno z podstawowym językiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2015 01:57

Aktualna propozycja podjęcia fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu z podstawową znajomością języka niemieckiego. Oferta z Drezna dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sprzątający – sprzątacz, sprzątaczka

Lokalizacja: Drezno, możliwe są dodatkowo lokalizacje takie jak Meissen oraz Radebeul.

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Sprzątanie powierzonych powierzchni.
  • Dbanie o efekt wizualny.

Oczekiwania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • sumienne podchodzenie do obowiązków
  • rzetelność, dokładność, staranność
  • preferowane osoby z doświadczeniem w pracy na analogicznym stanowisku
  • duża punktualność
  • zmotywowanie
  • aktualne zamieszkanie w Dreźnie

Oferta:

  • zatrudnienie obywa się na podstawie niemieckiej umowie o pracę
  • praca dorywcza – ok. 25 godzin tygodniowo
  • zapewnione ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • uniform służbowy oraz wszelkie narzędzia niezbędne do pracy

Aplikacja:
Zgłoszenie wraz z CV oraz klauzulę o przetwarzaniu i ochronie danych osobowych należy skierować na podany poniżej adres:

  • gmc-katowice@web.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-przy-dorywczym-sprzataniu-drezno-i-okolice/

ID ogłoszenia: 506552470fd72b97