€ 10 euro netto

Mannheim od zaraz praca Niemcy glazurnik – płytkarz przy wykończeniach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Opublikowany: 1 października 2013 23:09

Pilna oferta pracy w Niemczech dla polaków w firmie budowlanej na stanowisko glazurnik-płytkarz przy wykończeniach. Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz w Mannheim w budownictwie.

Stanowisko: Płytkarz/glazurnik

Miejsce: Mannheim

Pensja: 10 euro netto

Termin: praca dostępna od 08.10.2013

Liczba wakatów: 4

Zadania:

  • Praca polega na wykonywaniu wszelkich prac związanych z układaniem płytek i glazurnictwem.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • posiadanie własnego pojazdu
  • sumienność, dokładność
  • samodzielność, pracowitość, uczciwość
  • 3 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Oferta:

  • oferta pracy w Niemczech na dłuższy okres
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie
  • zamieszkanie na koszt pracodawcy
  • płacę w wysokości: 10 euro netto

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

  • biuro@flexjob.pl ( w temacie maila prosimy wpisać: GLZ/301/DE
  • lub telefonicznie 032 7465740

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-20cjmf/

ID ogłoszenia: 80452496636aed71