€ do uzgodnienia

Lakiernik samochodowy – oferta pracy w Niemczech

  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 21 września 2014 22:56

Biuro pośrednictwa zatrudnienia poszukuje lakierników samochodowych do pracy w Niemczech przy malowaniu nadwozi samochodów osobowych oraz ciężarowych.

Jesteśmy niemieckim oddziałem jednej z najbardziej renomowanych brytyjskich agencji pośrednictwa pracy CBSbutler.
Dla naszego Klienta, firmy niemieckiej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lakiernik samochodowy (k/m)

Opis stanowiska pracy:
– praca w warsztacie samochodowym przy malowaniu samochodów osobowych i ciężarowych
– zakres obowiązków: przygotowanie pod lakierowanie, polerowanie, lakierowanie itp..
– lakierowanie lakierami wodnymi
– praca na pełny etat, możliwość nadgodzin

Wymagania:
– wykształcenie kierunkowe – lakiernik
– doświadczenie w lakierowaniu pojazdów samochodowych
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
W CBSbutler proponujemy zatrudnienie na pełnych niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują umowę o pracę ze stałą godzinową stawką podstawową brutto od której zostaną zapłacone wszelkie składki w Niemczech. Gwarantuje to dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej. Zapewniamy również pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem, znalezieniem zakwaterowania w Niemczech oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: mtrojanowska@cbsbutler.de,

ID ogłoszenia: 45554184328c8882

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: CBS Monika
  • Zarejestrowany od: 16 września 2014

Inne przedmioty dodane przez CBS Monika

Ostatnie przedmioty dodane przez CBS Monika »