€ do uzgodnienia

Mechanik samochodowy – praca Niemcy z doświadczeniem

  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 21 września 2014 22:57

Ogłoszenie do pracy w Niemczech dla wykwalifikowanych mechaników samochodowych. Oferta adresowana do osób z doświadczeniem i komunikatywnym językiem niemieckim.

Jesteśmy niemieckim oddziałem jednej z najbardziej renomowanych brytyjskich agencji pośrednictwa pracy CBSbutler.
Dla naszego Klienta – firmy zajmującej się renowacją samochodów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Mechanik samochodowy
(k/m)

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:
renowacja i regeneracja silników samochodowych
inne zadania zlecone przez przełożonych m.in. szlifowanie, wiercenie itp.
Wymagania:

doświadczenie w pracy jako mechanik samochodowy
dokładność, precyzja, zaangażowanie
komunikatywna znajomość j.niemieckiego
gotowość do stałej pracy na terenie Niemiec

W CBSbutler proponujemy zatrudnienie na pełnych niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują umowę o pracę ze stałą godzinową stawką podstawową brutto od której zostaną zapłacone wszelkie składki w Niemczech. Gwarantuje to dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej. Zapewniamy również pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem, znalezieniem zakwaterowania w Niemczech oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub niemieckim na adres mtrojanowska@cbsbutler.de

ID ogłoszenia: 572541841e957f7d

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: CBS Monika
  • Zarejestrowany od: 16 września 2014

Inne przedmioty dodane przez CBS Monika

Ostatnie przedmioty dodane przez CBS Monika »