€ 7,42€/h brutto

Fizyczna praca w Niemczech przy pakowaniu od zaraz Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Opublikowany: 6 października 2013 22:21

Zakład produkcyjny z Magdeburga szuka pracownika fizycznego do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Magdeburgu na produkcji przy pakowaniu od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce: Magdeburg, Niemcy

Płaca: 7,42€/h brutto

Termin: od zaraz start

Zadania:

  • Pakowanie produktów na taśmie produkcyjnej.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • język niemiecki znajomość dobra
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie auta

Oferta:

  • Pracę na 2 miesiące
  • dobre wynagrodzenie
  • zakwaterowanie w cenie 190 euro miesiąc

Aplikacja: http://pracawita.pl/oferta-pracy,148652,pakowacz-pakowaczka-niemcy.html

ID ogłoszenia: 8105251d7ccbbb15

4 komentarze na “Fizyczna praca w Niemczech przy pakowaniu od zaraz Magdeburg”

  1. Razem z moja partnerka podejmiemy prace od zaraz,mamy doswiadczenie na linii produkcyjnej i na pakowaniu w przemysle spozywczym(Ostatnia praca na terenie Niemiec).
    Mamy wlasny transport.
    Prosze o kontakt 78352582

  2. Jestem zainteresowany ofertą .Język angielski znam dobrze ,niemiecki -słabo (poziomA1 szkoły językowej w Hannover). Doświadczenie w magazynach w W.Brytanii i Holandii.Wyjazd możliwy od zaraz własnym samochodem.
    Proszę o kontakt tel: 48531867717

  3. Jestem zainteresowana podjęciem preacy. Obecnie jestem w Stralsund. Rel 693420275
    /015166343308

  4. Witam jestem zainteresowana podjęciem tej pracy,mam doświadczenie na produkcji przy pakowaniu w Holandii Anglii i Włoch.Mój numer telefonu to 666173246.