€ 12.00

Elektryk przemysłowy – dam pracę w Niemczech Zella-Mehlis

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zella - Mehlis
  • Opublikowany: 3 sierpnia 2014 21:06

Agencja pracy za granicą dla klienta z Zella-Mehlis  poszukuje elektryków przemysłowych przy składaniu i podłączaniu szaf sterowniczych. Legalna praca w Niemczech dla wykwalifikowanych pracowników.

Firma Walter-Fach-Kraft to renomowana niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku już od 17 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec oraz Austrii. Zatrudniamy ponad 2200 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach.
Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych kandydatów, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą. Obecnie szukamy pracowników na stanowisko:

Elektryk przemysłowy – montaż szaf sterowniczych (w firmie zajmującej się budową
maszyn)

Miejsce pracy D-98544 Zella-Mehlis (Thüringen) – praca stacjonarna

Numer referencyjny: DE/01/IE – Zella

Obowiązki:
– Składanie, budowa i podłączanie szaf sterowniczych
– Praca według schematów i rysunków technicznych
Okablowanie poszczególnych elementów

Wymagania:
– Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe w obszarze elektryki/elektroniki
– dobra umiejętność montowania szaf sterowniczych
– umiejętność czytania niemieckich rysunków technicznych
– dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i w piśmie
– rzetelność i sumienność w pracy

Oferujemy:
– Pracę w kompetentnym zespole w dobrej atmosferze
– Wynagrodzenie 10 €/h
Pracę 40 godzin tygodniowo
– Umowę na czas nieokreślony – stałe zatrudnienie
– Pracę od poniedziałku do piątku od 7:00 do 16:00
– Konto czasu pracy dla uczciwego rozliczania się
– Nocleg w pobliżu miejsca pracy – koszt: ok. 300 – 400 €
…oraz wszystko co dotyczy dobrego miejsca pracy!

Zainteresowanych naszą ofertą proszę o przesłanie CV w j.polskim i niemieckim wraz ze zdjęciem, kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje oraz wraz klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, na adres info@walterfachkraft.pl z adnotacją na jakie stanowisko aplikujecie lub o kontakt telefoniczny:+48 71 366 64 55,+48 71 366 60 81,+48 888 733 106, +48 669 851 420.

ID ogłoszenia: 41253d9fac618fc5