€ 2500 EURO

Niemcy praca SPAWACZ TIG od zaraz – Stuttgart 22.04.2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 19 kwietnia 2015 21:52

Agencja pracy za granicą zatrudni od zaraz spawacza TIG gotowego do pilnego podjęcia pracy w Niemczech przy spawaniu rur i blach nierdzewnych metodą TIG 141 w Stuttgarcie.

Firma Walter-Fach-Kraft to renomowana niemiecka firma istniejąca na rynku już od 17 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec oraz Austrii. Zatrudniamy ponad 2200 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach. Obecnie szukamy pracowników na stanowisko:

SPAWACZ TIG praca do zaraz – 22.04.2015

Miejsce pracy: ok Stuttgartu

Nr referencyjny: DE/04/STIG/1704

Obowiązki:
– Doświadczenie w spawaniu metodą TIG 141
– Przygotowanie materiału do spawania
– Spawanie rur i blach ze stali nierdzewnej od 1 milimetra

Wymagania:
– Ważne uprawnienia spawalnicze TIG
– Znajomość języka niemieckiego
– Umiejętność czytania rysunku technicznego
– Prawo jazdy kat. B, mile widziany własny samochód

Oferujemy:
– Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
– Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
– Prace na pełen etat – 40 H + nadgodziny
– Płatne nadgodziny, urlop
– Ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, rentowe
– Organizację zakwaterowania w dobrych warunkach
– Pomoc w uzyskaniu klasy podatkowej, meldunku w Niemczech,
– Wypłacamy zaliczki
– Zapewniamy regularne zjazdy do Polski

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz z kopią uprawnien TIG/WIG na adres : info@walterfachkraft.pl z adnotacją na jakie stanowisko Państwo aplikujecie
lub o kontakt telefoniczny: +48 71 366 60 81, +48 669 851 420.

ID ogłoszenia: 9105533b04373093