€ 0,00

ELEKTRYK Niemcy praca przy zakładaniu instalacji, naprawach i konserwacji

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 14 grudnia 2013 16:38
ELEKTRYK Niemcy praca przy zakładaniu instalacji, naprawach i konserwacji - Zdjęcie 1

Aktualna rekrutacja do pracy w Niemczech od zaraz na stanowisko Elektryka przy montażu instalacji elektrycznych, naprawach oraz konserwacji. Ogłoszenie ze znajomością języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Firma Walter-Fach-Kraft poszukuje pracowników na stanowisko:

ELEKTRYK

Miejsce pracy: Niemcy

Nr referencyjny: B/01/E

Obowiązki:

– Zakładanie i doprowadzenie podłączeń elektrycznych
– Przegląd, konserwacja i naprawa instalacji
– Podłączanie szaf sterowniczych

Wymagania:

– Wykształcenie kierunkowe elektryk/ elektromonter / elektrotechnik
– Doświadczenie w zawodzie
– Certyfikaty oraz ważne uprawnienia SEP
– Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
– Umiejętność czytania rysunków technicznych
– Chęć podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

– Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
– Atrakcyjne wynagrodzenie, wyższe od stawek niemieckich
– Płatny urlop
– Ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne w razie wypadku przy pracy
– Organizację przejazdu i zakwaterownia
– Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
– Dodatek świąteczny
– Pomoc w uzyskaniu meldunku w Niemczech
– I wiele więcej

Zainteresowanych naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV w j. niemieckim wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych oraz kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres info@walterfachkraft.pl z adnotacją na jakie stanowisko Państwo aplikujecie lub o kontakt telefoniczny: +48 71 366 60 81, +48 71 366 64 55, +48 535 620 081.

Jeśli chcesz doskonalić swoje umiejętności u renomowanego niemieckiego pracodawcy nie czekaj , aplikuj już dziś !! Czekamy właśnie na Ciebie !!

Posiadamy ponad 30 oddziałów w Niemczech oraz Austrii. Zatrudniamy ponad 1700 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy atrakcyjne oferty pracy. Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych współpracowników, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe na terenie Niemiec.

ID ogłoszenia: 85452a57a7128b55