0,00 €

Elektryk przemysłowy do pracy w Niemczech w Essen 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Lista: 5 kwietnia 2014 14:07

Agencja pracy za granicą dla klienta z Essen poszukuje pracowników na stanowisko elektryka przemysłowego gotowych do podjęcia pracy w Niemczech. Konieczna będzie znajomość języka oraz wykształcenie kierunkowe.

Firma Walter-Fach-Kraft to renomowana niemiecka Agencja Pracy istniejąca na rynku już od 16 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Zatrudniamy przeszło 1700 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach.
Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych kandydatów, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą. Obecnie szukamy osób na stanowisko: Elektryk przemysłowy.

Miejsce pracy: Niemcy

Nr referencyjny: B/07/IE

Obowiązki:

- Prace elektryczne, doprowadzenie podłączeń
elektrycznych
- Podłączanie przewodów do dystrybutorów i maszyn
przemysłowych
- Montaż szaf sterowniczych
- Serwis elektryki i automatyki sterowniczej
- Praca zgodnie z rysunkiem technicznym

Wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe: elektryk / elektromonter
- Dobra znajomość j. niemieckiego (warunek konieczny)
- Doświadczenie w pracy w branży elektrycznej
- Aktualne certyfikaty i uprawnienia SEP
- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Mile widziane prawo jazdy kat. B, własny samochód

Oferujemy:

- Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
- Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
- Pełny pakiet socjalny
- Organizację przejazdu i zakwaterowania
- Płatny urlop
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- Dodatek świąteczny
- Pomoc w uzyskaniu meldunku w Niemczech
- I wiele więcej

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz z kopią aktualnych uprawnień SEP na adres info@walterfachkraft.pl z adnotacją na jakie stanowisko Państwo aplikujecie lub o kontakt telefoniczny: +48 71 366 60 81, +48 71 366 64 55, +48 535 620 081.

ID Ogłoszenia: 586533a79599bcff

712 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.