€ 1400 euro/mc netto plus premie

Dowóz paczek dam pracę w Niemczech dla kierowcy kat.B-kuriera Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 19 stycznia 2015 01:25

Firma kurierska poszukuje kierowcy kat.B do rozwożenia przesyłek na terenie Berlina. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla kuriera z zapewnionym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Kurier

Miejsce pracy: Berlin

Wynagrodzenie: 1400 euro netto miesięcznie plus możliwe premie

Obowiązki:

  • Dostarczenie paczek do klientów
  • Odbiór paczek
  • zbieranie potwierdzeń odbioru oraz zostawianie potwierdzeń nadania
  • stały kontakt z bazą

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego – swobodne formułowanie zdań
  • doświadczenie w pracy na stanowisku kuriera
  • prawo jazdy kat.B
  • uczciwość
  • sprawne tempo pracy
  • doskonałe zorganizowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w niemieckiej firmie
  • umowa o pracę zgodna z niemieckim prawem pracy
  • atrakcyjne zarobki
  • pracodawca organizuje zamieszkanie

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do kontaktu:

  • telefonicznie – +48 721556681 508250297
  • mailowo: robert-irl@o2.pl

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/kierowca-mechanik-lakiernik-blacharz/kierowca-b-kurier,761378.html

ID ogłoszenia: 54254bc5ad3bd7c4