€ do uzgodnienia

Niemcy praca sezonowa w rolnictwie przy zbiorach kapusty od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 29 września 2013 23:11

Gospodarstwo rolne poszukuje pracowników fizycznych. Oferta sezonowej pracy w Niemczech w rolnictwie przy zbiorach kapusty od zaraz dla osób posiadających doświadczenie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy zbiorach

Miejsce: Niemcy

Płaca: do uzgodnienia

Zadania:

  • Praca fizyczna polegająca na zbiorach, ścinaniu kapusty z upraw polowych.

Wymagania:

  • Dobra kondycja fizyczna
  • posiadanie doświadczenia w pracy przy zbieraniu kapusty
  • język niemiecki dobra znajomość
  • silna motywacja do pracy
  • pracowitość

Oferta:

  • możliwość podjęcia pracy sezonowej

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie CV na adres:
ewelina@azdp.pl

źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-zbiorach-kapusty-id193833.html

ID ogłoszenia: 9745248a646c8d98

1 odpowiedź na “Niemcy praca sezonowa w rolnictwie przy zbiorach kapusty od zaraz”

  1. Witam podejmę prace mam 28 lat i pracowałem przy warzywach posiadam prawo jazdy kat B T mój nr tel 605258875