€ akord

Dam pracę w Niemczech od czerwca przy zbiorach truskawek bez języka Vechta

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Vechta
  • Opublikowany: 1 lutego 2018 04:31

Propozycja sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek na polu. Zatrudnimy od czerwca 2018 na plantacji z Vechty osoby bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: Vechta, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: stawka akordowa w wysokości 2,60 euro za 5-kilogramową skrzynkę owoców

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika sezonowego będzie zbieranie truskawek z upraw polowych

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Niemiec od czerwca
  • zaletą będzie status studenta lub ucznia

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w kontenerach mieszkalnych z dostępem do łazienki, pralni i stołówki
  • transport do pracy
  • możliwość wypłacania zaliczki co tydzień w wysokości 50 euro
  • przejazdu do supermarketu na zakupy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o wiadomość e-mail na adres:

justyna@beerenobst-moormann.de

Możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem: 0049 444 78 11 42 33

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-sezonowa-od-czerwca-wakacje-2018-zbiory-truskawek-vechta/

ID ogłoszenia: 5735a72486a2d96f