€ 10,50 euro za godzinę brutto

Niemcy praca fizyczna z podstawowym językiem od zaraz sprzątanie domów Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 26 czerwca 2016 20:30

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu domów oraz mieszkań prywatnych. Zatrudnienie z podstawową znajomością języka w Berlinie. Zapewniamy dużą liczbę godzin do wypracowania.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz.

Lokalizacja: Niemcy, Berlin.

Stawka godzinowa: 10,50 euro za godzinę.

Zadania na stanowisku:

  • praca wykonywana jest w domach stałych klientów firmy lub w biurach, niekiedy zdarzają się zlecenia jednorazowe;
  • kompleksowe sprzątanie całego domu według życzeń klienta;
  • zdarza się, że praca polega na pomaganiu w sprzątaniu pani domu;
  • zadania wykonuje się ręcznie lub maszynowo, w zależności od specyfikacji zlecenia.

Wymagania wobec kandydatów:

  • kultura osobista na wysokim poziomie;
  • podstawowy język niemiecki;
  • schludny wygląd;
  • dokładność;
  • mile widziany własny samochód do dojazdów do pracy – zwracamy częściowo koszty paliwa;
  • zwracanie uwagi na szczegóły;
  • poczucie estetyki;
  • umiejętność sprzątania w sposób ergonomiczny;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • optymizm i motywacja.

Kandydatom oferujemy:

  • dobre zarobki;
  • umowę o pracę opartą o niemieckie standardy;
  • dużą liczbę zleceń;
  • wszelkie środki potrzebne do sprzątania;
  • zakwaterowanie dla chętnych w cenie 200-250 euro za miesiąc.

Aplikacje:
CV w języku niemieckim lub polskim prosimy wysyłać pod adres mailowy:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w temacie: Sprzątanie domów i mieszkań, Berlin.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-domow-i-mieszkan-berlin/

ID ogłoszenia: 8357618bb206e0b