€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech na produkcji spożywczej w chłodni przy nabiale

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 11 maja 2014 20:13

Zatrudnimy chętnych do pracy na produkcji spożywczej przy nabiale. Aktualna oferta pracy w Niemczech przy kontroli jakości i pakowaniu gotowych wyrobów.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie pracować w chłodni zakładu zajmującego się produkcją nabiału.
  • Obowiązkiem będzie kontrolowanie jakości oraz pakowanie wyrobów.
  • Do zadań należeć będzie pomoc przy magazynowaniu gotowych produktów.

Oczekiwania:

  • zręczność, zdolności manualne
  • spostrzegawczość
  • doświadczenie w pracach na produkcji spożywczej
  • znajomość zasad BHP
  • chęć podjęcia pracy na dłużej
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • atutem będzie możliwość przyjechania samochodem
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym

Oferta:

  • oferta pracy na stałe- możliwość podpisania takiej umowy dla najlepszych pracowników
  • dobre zarobki- podstawowa stawka godzinowa plus dodatki
  • zapewnione ubezpieczenie oraz składki i możliwość korzystania z niemieckich świadczeń
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie

Aplikacja:
telefonicznie:

  • 12 661 64 00

lub mailowo- CV prosimy przesłać poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 408536d32c81cb81