€ 12,80 euro brutto/h plus dieta

Oferta pracy w Niemczech na budowie malarz-tapeciarz przy wykończeniach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 29 maja 2015 02:07

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech przy remontach i wykończeniach na stanowisku malarza-tapeciarza. Zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych warunkach.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz

Lokalizacja: południowa część Niemiec

Wynagrodzenie: stawka godzinowa w wysokości 12,80 euro brutto za godzinę plus naliczana jest dieta w wysokości 5 do 6 euro netto za godzinę

Obowiązki:

  • Wszelkie prace budowlane związane z malowaniem i tapetowaniem z włączeniem zabezpieczenia powierzchni oraz wyrównaniem ścian.
  • Pracownik po skończonej pracy musi posprzątać folie i zdać materiały oraz narzędzia.

Oczekiwania:

  • umiejętność dobrego porozumiewania się za pomocą języka niemieckiego
  • posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • pełna mobilność, możliwość przyjechania swoim samochodem
  • zaletą będzie posiadanie dyplomu ukończenia szkoły w charakterze malarza – tapeciarza

Oferujemy:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • atrakcyjne diety
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony
  • zapewnione miejsce zamieszkania

Aplikacja:
Wiadomość należy przesłać z załączeniem CV na adres:
rekrutacja@polenpersonal.eu

Kontakt telefoniczny pod numerem: 0048 42 244 59 64 – kontakt wyłącznie po godzinie 16 lub w weekend od 8 – 20

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/malarztapeciarz-2796313.html

ID ogłoszenia: 5365567c43d07d72