€ 7,49 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu warzyw Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 5 października 2014 20:48

Przetwórnia warzywna poszukuje pracowników od zaraz do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Kolonii przy pakowaniu warzyw bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz

Termin: praca od zaraz do lutego 2015

Lokalizacja: Kolonia

Zarobki: 7,49 euro brutto/h plus dodatek na zamieszkanie

Liczba wakatów: 6

Obowiązki:

  • Oferta dotyczy pracy w zakładzie przetwórstwa owocowo warzywnego w okresie wzmożonej pracy.
  • Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie głównie sortowanie warzyw i owoców a następnie układanie w skrzynkach
  • Inne prace zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • spostrzegawczość, pracowitość
  • szybkie tempo pracy
  • zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość podjęcia pracy do końca stycznia 2015
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • brak nałogów – w zakładzie nie ma miejsc do palenia i obowiązuje całkowity zakaz
  • zaletą będzie nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie odbywać się będzie poprzez Agencję Pracy
  • pracodawca dopłaca do mieszkania 200 euro miesięcznie
  • możliwość zorganizowania zamieszkania, koszt miesięczny opiewa na ok 250-400 euro miesięcznie – pracownicy nie muszą się na to godzić i mogą samodzielnie zorganizować sobie kwaterę
  • opieka polskiego rezydenta

Aplikacja:
Wszystkich, którzy spełniają powyższe warunki zapraszamy do aplikacji.
Zgłoszenie, zatytułowane: „GB/60/2014”, należy przesłać na adres:
ganztags-beruf@ok.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-sortowanie-pakowanie-warzyw-oferta-pracy-w-niemczech-kolonia/

ID ogłoszenia: 451542e7f527dfac

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu warzyw Kolonia”

  1. Witam proszę o rekrutację mojej osoby.
    Jestem gotowy do wyjazdu od razu własnym samochodem
    TEL.664-377-838
    POZDRAWIAM

  2. witam czy oferta pracy jest aktualna sa 3 chetne osoby do wyjazdu od zaraz