8,19 EUR/h brutto €

Praca Niemcy w fabryce na produkcji lodów – linia produkcyjna

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Lista: 12 stycznia 2013 02:06

Szukamy osób, które interesuje oferta pracy w Niemczech przy produkcji lodów – głównie praca na linii produkcyjnej przy pakowaniu i obsłudze maszyn. Posada przeznaczona dla pracowników fizycznych – głównie kobiet (preferujemy panie, ale mężczyźni również mogą podjąć pracę).

Obowiązki pracownika:
- praca przy taśmie produkcyjnej
- praca jako pakowacz lodów
- obsługa maszyn produkcyjnych
- utrzymanie czystości, sprzątanie

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego
- mile widziane doświadczenie pracownika na podobnym stanowisku

Warunki pracy:
- zarobki w wysokości 8,19 EUR/h brutto
- praca na Niemieckich warunkach pracy – umowa
- praca na okres minimum pół roku
- zapewnione zakwaterowanie (płatne)
- płatny urlop

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem wyłącznie na jeden z poniższych adresów:
raciborz@silesiapersonal.pl 324151501
gliwice@silesiapersonal.pl 323303671
opole@silesiapersonal.pl 774548850

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

ID Ogłoszenia: 99250f0b4ce8ddcb

3 Odpowiedzi na “Praca Niemcy w fabryce na produkcji lodów – linia produkcyjna”

  1. Witam!
    jestem zainteresowana wasza oferta pracy. Mam 24 lat jezyk niemiecki na poziomie komunikatywnym..
    kontakt; +48669965191

  2. Witam jestem zainteresowany posiadam prawo jazdy kat B.
    Znam jezyk Niemiecki poziom Komunikatywny.
    Kontakt 505 273 806.

  3. Witam, czy Pan wyjechal do tej produkcji?