€ 11,30 - 13,50 brutto/h

Dam pracę w Niemczech bez języka na budowie przy remontach i wykończeniach od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2022 21:05

Dla Polaków aktualna od zaraz praca w Niemczech na budowie 2022. Zatrudnienie bez znajomości języka przy remontach i wykończeniach. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Niemcy.

Wynagrodzenie: 11,30 – 13,50 € brutto na godz. + dieta od 25 do 45 € netto na dobę.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 25.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac ogólnobudowlanych;
  • zadaniem będzie murowanie, szpachlowanie, malowanie oraz tynkowanie i tapetowanie;
  • wykonywanie innych prac remontowych, które będą zlecane na bieżąco.

Wymagania:

  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe;
  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • własny samochód na wyjazd.

Oferujemy:

  • umowę podpisaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą;
  • świadczenia socjalne;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • chęć brania nadgodzin;
  • zakwaterowanie;
  • wsparcie przy tłumaczeniach i przygotowywaniu dokumentów;
  • pomoc w zorganizowaniu wyjazdu;
  • stałe wsparcie ze strony agencji.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę: https://bit.ly/remonty-niemcy

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-budowie-przy-remontach-i-wykonczeniach-2022/

ID ogłoszenia: 895630fb694b9826