€ Do negocjacji

Blacharz samochodowy – oferta pracy w Niemczech, Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: INGOLSTADT
  • Opublikowany: 2 stycznia 2016 02:25

Agencja zatrudnienia dla swojego kontrahenta z Ingolstadt poszukuje blacharzy samochodowych gotowych do podjęcia legalnej pracy w Niemczech przy naprawach blacharskich pojazdów.

PZ Pośrednictwo Zleceniami – jesteśmy Agencja Pracy oraz Doradztwa Personalnego (Certyfikat Nr 9252) obejmującą swoim działaniem rynek krajowy jak i zagraniczny. Świadczymy usługi z zakresu delegowania pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników stałych.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Blacharz samochodowy
Miejsce pracy: Niemcy

Wymagania:
•wykształcenie kierunkowe
•minimum dwa lata udokumentowanego doświadczenia w pracy jako blacharz samochodowy
•czynne prawo jazdy kat. B, własny samochód
•komunikatywna znajomość języka niemieckiego
•gotowość do podjęcia długoterminowej pracy w Niemczech

Obowiązki:
•naprawa uszkodzeń , wgnieceń ,wymiana elementów
•wyrównywanie zagnieceń blacharki
•przygotowywanie blachy, szpachlowanie, szlifowanie, montowanie
•naprawy powypadkowe z użyciem ramy do prostowania karoserii
•spawanie karoserii

Oferujemy:
•umowa o pracę na warunkach niemieckich
•ubezpieczenie i gwarancje odprowadzanych składek
•pomoc w znalezieniu zakwaterowania
•możliwość wypracowania nadgodzin
•atrakcyjne wynagrodzenie

Jak się ubiegać:
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: +48/91 820 9705, +48/539 940 191 bądź mailowy: ula@pzszczecin.pl

Dziękujemy za wszystkie nadesłane CV i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr. 101, poz. 923 ze zm.

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi ofertami naszej firmy:

Internet: www.posrednictwozleceniami.pl

ID ogłoszenia: 13756810fed93db9

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: PZ Szczecin
  • Zarejestrowany od: 14 listopada 2014

Inne przedmioty dodane przez PZ Szczecin

Ostatnie przedmioty dodane przez PZ Szczecin »