€ do negocjacji

Oferty pracy w Niemczech – Pracownik fizyczny w ogrodnictwie 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heilbronn
  • Opublikowany: 22 marca 2015 01:01

Firma z Heilbronn poszukuje osób do fizycznej pracy w Niemczech w ogrodnictwie przy koszeniu trawników, pielęgnacji terenów zielonych, zakładaniu ogrodów itp.

PZ Pośrednictwo Zleceniami – jesteśmy Agencja Pracy oraz Doradztwa Personalnego (Certyfikat Nr 9252) obejmującą swoim działaniem rynek krajowy jak i zagraniczny. Świadczymy usługi z zakresu delegowania pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników stałych. Świadczymy równiez usługi opiekuncze dla osób starszych w domach prywatnych na terenie Polski jak i Niemiec.

Obecnie dla swojego niemieckiego klienta poszukujemy kandydatki na stanowisko:

Pracownik fizyczny branży ogrodnictwa

Miejsce pracy: Heilbronn, Niemcy

Obowiązki:
• koszenie trawników
• pielęgnacja zieleni
• nasadzanie zieleni
• zakładanie ogrodów
• nawożenie roślinnosci

Od kandydatow oczekujemy:
• wykształcenie ogrodnicze/rolnicze
• doświadczenie w branży ogrodniczej/rolniczej
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego (w mowie i w piśmie)
• dobry stan zdrowia
• doświadczenie w obsłudze maszyn rolniczych
• czynne prawo jazdy kat. B, BE/CE
• chęć osiedlenia się za granicą

Mile widziane:
• referencje od wcześniejszych pracodawców

Oferujemy:
• legalne zatrudnienie
• pomoc w znalezieniu zakwaterowania
• 12-20 euro brutto/godź.
• możliwość wypracowania nadgodzin
• umowa o pracę zawartą z niemieckim pracodawcą
• pakiet socjalny

Jak się ubiegać:
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: +48/91 820 9705, +48/607 58 99 66 bądź mailowy: aurelia@pzszczecin.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr. 101, poz. 923 ze zm.

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi ofertami naszej firmy:

Internet: www.posrednictwozleceniami.pl

ID ogłoszenia: 724550822ec337bf

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: PZ Szczecin
  • Zarejestrowany od: 14 listopada 2014

Inne przedmioty dodane przez PZ Szczecin

Ostatnie przedmioty dodane przez PZ Szczecin »