€ 2056 brutto/mc

Bez znajomości języka praca Niemcy dla par na produkcji kanapek od zaraz Brema

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Brema
  • Opublikowany: 26 marca 2020 19:11

Dla par aktualna od zaraz praca w Niemczech na produkcji kanapek. Zatrudnienie w fabryce z Bremen bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Brema.

Wynagrodzenie: 2056 Eur brutto na mc na podstawie stawki 12,85 Eur brutto na godz. przy 160 godzinach pracy w miesiącu.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • na początku pracownik przejdzie szkolenie pracownicze z BHP oraz zostanie wprowadzony w obowiązki;
  • zadaniem będzie wspieranie prac produkcyjnych, czyli: pakowanie, składanie wrapów, a także przygotowywanie składników oraz foliowanie, naklejanie etykiet itp.

Wymagania:

  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • samodyscyplina;
  • solidne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • brak uzależnień;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • samodzielność;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • odpowiedzialne stanowisko pracy;
  • dokładne przeszkolenie i zapoznanie z obowiązkami;
  • próbną niemiecką umowę z możliwością jej przedłużenia;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • strój służbowy;
  • legalne zatrudnienie;
  • niemiecką umowę wraz z ubezpieczeniem oraz świadczeniami.

Aplikacja:

Zgłoszenia można przesyłać poprzez formularz rekrutacyjny: http://bit.do/rekrutacja-leiharbeiter

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-brema-2020/

ID ogłoszenia: 7155e7cdf0b9ed4e