€ 1850-2250 euro mc/brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz w Hamburgu na magazynie z obuwiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 19 września 2018 17:16

Zatrudnienie bez znajomości języka na magazynie obuwniczym z Hamburga. Praca w Niemczech od zaraz dla Polaków przy zbieraniu zamówień i pakowaniu towarów. Zakwaterowanie płatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Hamburg.

Pensja: 1850-2250 euro miesięcznie brutto, zależnie od kwalifikacji i doświadczenia.

Wakaty: 3.

Początek zatrudnienia: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie zamówień od klientów;
  • pakowanie i wysyłka towaru;
  • generowanie list przewozowych i wydawanie przesyłek kierowcom;
  • aktualizacja systemów magazynowych;
  • utrzymywanie porządku na magazynie.

Oczekiwania:

  • motywacja do pracy;
  • zdolność do działania w grupie;
  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • zaangażowanie w obowiązki;
  • odpowiedzialne podejście;
  • przyjazne nastawienie i bezkonfliktowość.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na 3 miesiące;
  • płatny urlop;
  • zakwaterowanie płatne 180 euro miesięcznie (4 km. od miejsca pracy);
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • szkolenie wstępne i pomoc w zaaklimatyzowaniu się;
  • najlepsi pracownicy mają szansę otrzymać stałą pracę w Niemczech.

Aplikacje:
CV ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać pod adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com

W tytule wiadomości należy podać numer referencyjny ogłoszenia: mg/a4/09/18.

Nie podbieramy opłat przed wyjazdem do Niemiec!

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-z-obuwiem-hamburg/

ID ogłoszenia: 4215ba24710be9d1