€ 7 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech przy zbiorach śliwek bez znajomości języka Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Opublikowany: 18 maja 2014 22:49

Oferta sezonowej pracy w Niemczech dla par i grup przy zbiorze owoców. Zatrudnienie w Erfurcie dla 20 osób bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie. Wyjazd od połowy lipca do połowy września.

Stanowisko: Pracownik do zbioru
Lokalizacja: Niemcy, Erfurt
Wynagrodzenie: 7 euro/h brutto

Zadania:
Pracownik będzie zbierać owoce, a następnie je sortować. Przesortowane śliwki i morele zostaną przez zatrudnionego zapakowane do skrzynek.

Wymagania:
– chęć do pracy za granicą
– doświadczenie przy zbiorach będzie dodatkowym atutem
– posiadanie samochodu ułatwi pracownikowi dojazd do miejsca pracy
– znajomość języka niemieckiego mile widziana
– bez przeciwwskazań zdrowotnych

Oferujemy:
– możliwość pracy dla grup i par
– zapewnione bezpłatne zakwaterowanie w kontenerach
– dla chętnych możliwość organizacji wyjazdu z Polski do Niemiec
– obecność polskiego koordynatora na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez maila: seasonal-worker@post.com w tytule proszę wpisać: zbiory śliwek/moreli Erfurt

Źródło:

ID ogłoszenia: 440537882b719078

3 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech przy zbiorach śliwek bez znajomości języka Erfurt”

  1. Ja i mój partner jesteśmy zainteresowani tą propozycją. Nie mamy żadnych przeciwskazań. Nie boimy się ciężkiej pracy. Ja znam dość dobrze język angielski a mój partner język niemiecki. Proszę o odpowieź na e-mail moniaa563@wp.pl

  2. Witam,jestem zainteresowany Państwa ogłoszeniem. Bardzo chętnie podejmę pracę w tej branży. Mam 26 lat,jestem silny fizycznie,pracowity i odpowiedzialny,jestem bezproblemowy i otwarty na współpracę w grupie , jestem punktualny , solidnie wykonuje powierzone mi zadania na stanowisku samodzielnym jak i w pracy w zespole.Brak nałogów .Gotowość wyjazdu od zaraz. – e-mail-krzysztofglanc@poczta.fm-lub nr telefonu 789-155-871. Pozdrawiam

  3. Witam jestem zainteresowany Państwa oferta. Wraz z kolega szukam pracy na wakacje jesteśmy sumienni pracowici nie boimy się żadnej pracy mamy po 18 lat. Bez żadnych nałogów. Proszę o kontakt e-mail cracck1@o2.pl