€ 2250-2750 brutto/mc

Bez języka Niemcy praca dla par produkcja kremu czekoladowego od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 17 grudnia 2020 20:00

Zatrudnienie dla par w fabryce z Kolonii bez znajomości języka na produkcji kremu czekoladowego. Aktualna od zaraz praca w Niemczech z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2250 – 2750 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik przejdzie szkolenie pracownicze, a także z zasad BHP, z przestrzegania reżimu sanitarnego oraz obsługiwania maszyn oraz szkolenie stanowiskowe;
  • zadania będą przydzielane przez koordynatora na podstawie predyspozycji albo bieżących braków kadrowych;
  • zadania to, np. dbanie o ciągłość produkcyjną, dostarczanie surowców, powtarzalne prace na linii produkcyjnej, a także obsługa maszyn, ich mycie i konserwacja.

Wymagania:

  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • brak nałogów;
  • dostępność od zaraz;
  • mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • 40 godzin pracy w tygodniu – 5 zmian po 8 godzin;
  • zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym dla par w cenie 250 € na mc, a dla singli w cenie 150 € na mc;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony, która będzie podpisywana z niemieckim pracodawcą;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia dla najlepszych pracowników;
  • pracę na 3 zmiany;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • dostęp do świadczeń socjalnych.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 01/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-produkcja-czekoladowego-kremu-kolonia/

ID ogłoszenia: 3195fdb9fe2d24aa