€ do ustalenia

Produkcja praca Niemcy – kontrola jakości, montaż w Markdorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Markdorf
  • Opublikowany: 24 lipca 2013 01:49

Fabryka auto-części z Markdorf poszukuje operatora maszyn, kontrolera jakości do pracy w Niemczech przy produkcji i montażu wyrobów. Oferta dla pracowników z minimum komunikatywną znajomością języka.

Stanowisko: Operator maszyn – kontroler jakości
Miejsce pracy: Markdorf, Niemcy
Zarobki: do ustalenia

Zadania na stanowisku:
Obowiązkiem będzie praca przy kontrola jakości wyrobów za pomocą narzędzi pomiarowych. Ponadto obsługa maszyn produkcyjnych. Do zadań pracownika będzie zaliczała się również prosta praca przy montażu oraz dbanie o wysoką jakość produktów finalnych.

Wymagania:
– co najmniej komunikatywny język niemiecki
– posiadane doświadczenie przy kontroli jakości w branży części samochodowych
– znajomość rysunku technicznego
– dyspozycyjność w okresie od 2 do 5 miesięcy
– duża motywacja do podjęcia pracy w Niemczech

Oferta:
– zatrudnienie na warunkach niemieckiej umowy o pracę,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– pracę w firmie zajmującej się produkcją podzespołów do silników samochodowych,
– opłacone zakwaterowanie;

Kontakt

email: praca.niemcy@workservice.pl z dopiskiem ” Operator maszyn-kontrola jakości, Niemcy „

ID ogłoszenia: 38051ef1a6a33ff2