€ do ustalenia

Praca w Niemczech – pracownik ogólnobudowlany (budowlaniec) w Karlsruhe

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Karlsruhe
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2013 20:10

Firma remontowa z Karlsruhe poszukuje pracowników ogólnobudowlanych do pracy w Niemczech przy remontach, i wykończeniach budowlanych na terenie Niemiec. Oferta dla budowlańców z doświadczeniem i znajomością języka.

Stanowisko: pracownik budowlany
Miejsce pracy: Karlsruhe, Niemcy
Zarobki: do ustalenia

Zadania:
– prace remontowa i budowlane związane z malowaniem raz tapetowaniem. W skład obowiązków będzie wchodziło również docieplenia budynków. Ponadto wykończenia wnętrz – kładzenie płytek, regipsy, szpachlowanie ścian.

Wymagania:
– Doświadczenie lub wykształcenie zawodowe
– Doświadczenie na podobnym stanowisku
– Znajomość języka w stopniu komunikatywnym
– Mile widziany osoby posiadające własne auto

Oferujemy:
– legalną, stabilną pracę na warunkach niemieckich
– atrakcyjne zarobki oraz dieta dzienna
– zapewnione zakwaterowanie
– pomoc polskiego koordynatora

Aplikacje proszę przesyłać na adres:

rekrutacja@praca-efekt.pl

W tytule maila proszę wpisać – Pracownik ogólnobudowlany

ID ogłoszenia: 20552010ab0f41fd