€ 12,50 €/h

Praca w Niemczech od zaraz dla kierowcy z prawem jazdy kat. C, Gensingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gensingen
  • Opublikowany: 22 listopada 2021 00:26

W rejonie Gensingen od zaraz możliwa praca w Niemczech na stanowisku kierowcy z prawem jazdy kat. C. Zatrudnienie przy transporcie roślin oraz kwiatów.

Praca szuka czlowieka!

Aktualna propozycja sezonowej pracy w Niemczech w firmie Kientzler Gartenbau & Co KG. dla kierowcy z prawem jazdy kat. C. przy transporcie roslin/kwiatow od stycznia do wrzesnia 2022.

Wymagania:
– prawo jazdy kat. C
– doswiadczenie w prowadzeniu ciezarowki

Zakres obowiazkow:
– transport roslin i kwiatow z jednej siedziny firmy do drugiej (okolo 3 km w jedna strone)
– ladowanie i wyladowywanie roslin/kwiatow
– sporadyczne wyjazdy do klientow
– inne zadania zlecane przez przelozonego

Zapewniamy:
– umowe z renomowanym niemieckim pracodawca
– wynagrodzenie 12,50 €/h + dieta
– bezplatne zakwaterowanie w ogrzewanych w kontenerach mieszkalnych na terenie firmy
– Na miejscu dobrze wyposazona kuchnia: lodowki, kuchenki, zamrazalniki, mikrofalowki
– pomieszczenie do prania z pralkami. Uzytkowanie bezplatne
– Zwrot kosztow za obuwie ochronne (S2) do 100€/rok
– Internet 6€/miesiac
– opieka polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane prosze o kontakt na ahaupa@kientzler.de albo pod numer telefonu +49 162 2476019.

ID ogłoszenia: 81261921cafb475e

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Kientzler Gartenbau

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Kientzler Gartenbau »