€ od 800 do 1300 euro miesięcznie

Praca w Niemczech dla kobiet – opiekunka do dzieci od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 15 października 2013 20:52

Niemiecka rodzina poszukuje kandydatów na opiekunkę do dzieci. Ogłoszenie pracy w Niemczech dostępne od zaraz z zapewnionym zakwaterowaniem i pełnym wyżywieniem.

Stanowisko: Opiekunka do dzieci

Miejsce: Niemcy

Termin: od zaraz

Płaca: od 800 do 1300 euro miesięcznie

Zadania:

Praca w domach u podopiecznych polegająca na opiece nad dziećmi.

Wymagania:

  • umiejętność swobodnego komunikowania się w języku niemieckim
  • prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie we wcześniejszej pracy z dziećmi
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

Oferta:

  • Zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie w domu u Niemieckiej rodziny
  • pracę legalną
  • ubezpieczenie
  • zorganizowanie transportu do i z Niemiec- zwrot kosztów następuje po 3 miesiącach
  • opieka rezydenta w trakcie pobytu
  • oferujemy dokument A1 oraz Europejską kartę EKUZ
  • podstawę plus premię

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń : praca@favoris.pl
Lub kontakt telefoniczny: 32 555 0 666 wew. 100
lub: 731 10 2000

źródło: http://www.praca4u.net/opiekunka-do-dzieci-w-niemczech-id195553.html

ID ogłoszenia: 582525d388403888