€ 8,5 eurro

Praca Niemcy w magazynie PRACOWNIK INWENTARYZACJI bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 27 lipca 2014 22:17

Aktualne ogłoszenie do pracy w Niemczech dla Polaków. Zatrudnienie na magazynie bez znajomości języka przy inwentaryzacji towaru w sklepach wielkopowierzchniowych.

Opis stanowiska:
– skanowanie towarów elektronicznymi skanerami w sklepach wielkopowierzchniowych na terenie Niemiec
– czas trwania projektu: od połowy października do połowy grudnia
– system zmianowy

Wymagamy:
– znajomość j. niemieckiego – mile widziane
– doświadczenie w inwentaryzacji – mile widziane
– umiejętność szybkiego liczenia
– dokładność, odpowiedzialność

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– bezpłatne zakwaterowanie oraz codzienne dojazdy do miejsca pracy
– pomoc w organizacji formalności przed wyjazdem
– opieka koordynatora w Niemczech

Aplikacje prosimy przesłać na: rekrutacja@polskihr.eu
J

eśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij swoje CV. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę PHR INTERNATIONAL Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (7562).

ID ogłoszenia: 27753d0fd950b686

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez PHRinternational

Ostatnie przedmioty dodane przez PHRinternational »