€ do uzgodnienia

Praca Niemcy na produkcji jako pomocnik od zaraz bez doświadczenia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 20 października 2013 21:54

Pracodawca poszukuje pracowników fizycznych na magazyn lub produkcję. Praca w Niemczech dostępna od zaraz bez doświadczenia. Wymagana znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomocnik na produkcji lub magazynie

Miejsce: różne lokalizacje, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:

  • Do zadań osób zatrudnionych będzie należało wykonywanie prac produkcyjnych na dziale produkcji lub na magazynie- zależnie od zatrudnienia

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Możliwość pracy w systemie zmianowym
  • precyzja, dokładność, zdolności manualne
  • zaangażowanie, staranność
  • samodzielność jak i zdolność pracy z zespole

Oferta:

  • Pracodawca zapewnia wsparcie finansowe w przypadku dojazdów na rozmowy, kosztów relokacji.
  • Profesjonalną opiekę
  • możliwość podjęcia stałej pracy

Aplikacja:
CV w języku polskim i niemieckim prosimy przesyłać na adres: niemcy@gigroup.com

w temacie wiadomości prosimy wpisać „Pomocnik (prace produkcyjne lub magazynowe). Niemcy”

źródło: http://praca.owi.pl/ogloszenie/Pomocnik_prace_produkcyjne_lub_magazynowe._Niemcy,908539

ID ogłoszenia: 5705263ad5f71ded