€ do uzgodnienia

Praca Niemcy na budowie dróg i autostrad Fulda operator koparek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Opublikowany: 22 grudnia 2013 22:27

Poszukujemy pracownika na stanowisko operator koparki i ładowarki przy budowie dróg i autostrad w Fuldzie. Oferta pracy w Niemczech dla osób z doświadczeniem w tym zawodzie.

Stanowisko: Operator koparki i ładowarki

Miejsce: Fulda

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:

  • Praca na stanowisku operatora koparki i ładowarki przy budowie dróg, autostrad i osiedli.

Oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka na poziomie komunikatywnym
  • posiadanie niezbędnych uprawnień operatora koparki, ładowarki oraz koparko-ładowarki
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia takiej pracy
  • posiadanie własnego samochodu

Oferta:

  • Początkowo zatrudnienie na umowę o pracę na 6 miesięcy- następnie możliwość podpisania kolejnej umowy na rok
  • zamieszkanie płatne 5 euro za dobę
  • możliwość korzystania z Kindergeld
  • niemiecki ubezpieczyciel w razie przestoju wypłaca opłatę przestojową
  • pracownicy będą mogli regularnie przyjeżdżać do Polski
  • wsparcie konsultanta telefonicznego oraz koordynatora w zakładzie.

Aplikacja:
kontakt@praca-serwis.eu

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/operatorow-koparek-i-ladowarek-2143326.html

ID ogłoszenia: 96552b3161c6a7ad

4 komentarze na “Praca Niemcy na budowie dróg i autostrad Fulda operator koparek”

  1. Witam Posiadam uprawnienia na koparkę- ładowarkę i kop-ładowarkę. Mogę pracować obojętnie na jakiej maszynie. Proszę o kontakt 724-77-000

  2. Witam jestem zainteresowany praca mam 25 lat jestem mam uprawnienia koparko-ładowarki ,koparki, prawojazdy b+e staz na koparkach 3 lata licze na odzew na e-maila w celu dalszych informacji pozdrawiam:)

  3. Witam. Jestem zainteresowany ofertą. Mam 29 lat i w tym 11 lat doświadczenia na koparkach, ładowarkach,koparko ładowarkach. Na koparko-ładowarkach spędziłem najwięcej czasu. Posiadam uprawnienia na koparko-ładowarki i prawo jazdy kat.b. Pracowałem przy wyburzeniach,wodzie,gazie,kanalizacji, jak i przy sieciach energetycznych.Maszyny to również moja pasja. Pracowałem też 6miesięcy w niemczech oraz 2 miesiące w Austrii. Czekam na odpowiedż.

  4. Witam!Jestem zainteresowany Panstwa oferta.Mam 35 lat.Mam uprawnienia na koparke klase druga.Na ladowarke klase trzecia,oraz koparko-ładowarke,wozki widlowe.Posiadam udokumentowane 5-letnie doswiadzcenie.Podaje tel.kontaktowy gdyy Panstwo byli zainteresowani:696 806 293.