€ 0

Praca jako kierowca autobusu w Niemczech – kat. D

  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 9 stycznia 2013 02:22

Szukamy osób – kierowców autobusu do pracy w Niemczech jako kierowca kategorii D  przy transporcie miejskim, przewozie osób, pasażerów komunikacji miejskiej. Od pracowników będzie wymagana znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko: Kierowca Autobusu, Niemcy

Obowiązki:

  • Transport pasażerów między różnymi miastami Niemiec
  • Sprzedaż biletów

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. D
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w prowadzeniu autobusu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na warunkach niemieckich
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy w różnych regionach Niemiec
  • Rozpoczęcie pracy od połowy stycznia

Nr ref.: KIER/AUT/JOBS.PL

Forma kontaktu:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze skanem prawa jazdy na adres: niemcy@jobs.pl

ID ogłoszenia: 48850ec217c2762a

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Jobs.pl
  • Zarejestrowany od: 8 stycznia 2013

Inne przedmioty dodane przez Jobs.pl

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Jobs.pl »