€ do uzgodnienia

Płytkarz praca w Niemczech na budowie bez języka Ulm – warunki niemieckie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: ULM
  • Opublikowany: 24 października 2015 01:15

Firma remontowo-budowlana z Ulm poszukuje budowlańców – płytkarzy do pracy w Niemczech na budowie. Zatrudnienie bez znajomości języka na warunkach niemieckich.

Holbern – jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami na terenie całej Europy. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne dla kandydatów.

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy obecnie zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Płytkarz
Miejsce pracy: okolice Ulm, Niemcy

Opis stanowiska:
– układanie płytek, kafelek na ścianach oraz podłogach
– układanie płytek z kamienia naturalnego
– układanie płytek w basenach
– fugowanie
– przygotowywanie powierzchni pod płytki

Wymagania:
– mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
– pracowitość, punktualność
– prawo jazdy kategorii B

Nasz klient oferuje :
– niemiecką umowę o pracę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
– legalne stałe zatrudnienie
– niemieckie świadczenia socjalne
– pomoc w realizacji formalności m.in. niemieckie ubezpieczenia zdrowotne dla całej rodziny, zwrot podatku oraz Kindergeld
– pomoc pracodawcy w znalezieniu zakwaterowania
– możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 664 117 908 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres sw@holbern.pl wpisując w tytule Z/P/10/2015

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Holbern Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

ID ogłoszenia: 479562a25989a5f0